Producenci
dysza Contracor SBC-5.0 (5 mm)
chwilowo brak - oczekiwanie na dostawę
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dysza CONTRACOR SBC-5.0 to doskonale zaprojektowany element do efektywnego oczyszczania.
Odporne na ścieranie długie dysze serii SBC strumieniowe Venturi.
Pasuje do uchwytów dysz NHP-3/4, NHP-1, NHP-2, NHP-3.
Wewnętrzny kształt dyszy: Jest to zwężka Venturiego o przekroju zbieżno-rozbieżnym, co pozwala na efektywne czyszczenie. Jest wydajniejsza od cylindrycznej dyszy o tej samej średnicy o około 40%. Dzieje się tak ze względu na większy ślad ścierniwa wyrzucanego na powierzchnię oraz 1,4-2 razy większą prędkość osiąganą na wylocie z dyszy.
Materiał dyszy: Wykonana jest z węgliku boru.
Dane techniczne
| ŚREDNICA | 4,8 mm |
| TYP | długa |
| GWINT PRZYŁĄCZENIOWY | grubozwojowy 50 mm |
| MATERIAŁ | węglik boru |
| CZAS EKSPLOATACJI | do 1000 godzin |
| ROZMIAR WLOTU | 32 mm |
| OPRAWA | gumowa |
| DŁUGOŚĆ | 120 mm |
| ILOŚĆ OTWORÓW WYLOTOWYCH | 1 |
| NUMER KATALOGOWY | 10112051 |



