Producenci
dysza Contracor PTC 360L (5.0 mm)
mała ilość
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dysze typu PTC-360°L są przeznaczone do czyszczenia strumieniowego wnętrz rur o wewnętrznej średnicy od 3/4” do 2” .
Ta dysza jest podłączona do urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego zamiast zwykłej dyszy.
Podczas pracy, dysza PTC-360°L kieruje mieszaninę powietrza i środka ściernego przez końcówkę.
Rozprasza ona ścierniwo wokół szerokim strumieniem, który czyści wnętrze rury wraz z przesuwaniem się dyszy.
Długość obszaru roboczego wynosi 200 mm. Dysze są wykonane z węglika wolframu (TC). Można je stosować z uchwytami NHP.
Więcej informacji: +48 693 387 363
- Szeroki wybór
- Atrakcyjne ceny
- Szybka realizacja
Dane techniczne
| ŚREDNICA | 4,8 mm |
| TYP | długa |
| GWINT PRZYŁĄCZENIOWY | grubozwojowy 50 mm |
| MATERIAŁ | węglik wolframu |
| CZAS EKSPLOATACJI | do 400 godzin |
| OPRAWA | aluminium |
| DŁUGOŚĆ | 200 mm |
| ILOŚĆ OTWORÓW WYLOTOWYCH | 1 |
| NUMER KATALOGOWY | 10112595 |



