Producenci
dysza Contracor DVTC- 8.0 (8.0 mm)
chwilowo brak - oczekiwanie na dostawę
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Odporne na ścieranie dysze strumieniowe Venturi wykonane z węglika boru (B4C). Dysze otworowe Venturi wytwarzają szeroki strumień rozrzutu i zwiększają prędkość ścierniwa aż o 100% przy danym ciśnieniu. Dysze Venturi to najlepszy wybór, aby zwiększyć wydajność przy oczyszczaniu większych obszarów. Długie dysze Venturi zwiększają wydajność o około 40% w porównaniu z prostymi dyszami otworowymi. Dodatkowo, zużycie ścierniwa można ograniczyć o około 40%. Okres eksploatacji: do 1000 godzin. Pokrycie: Aluminium / Ochrona poliuretanowa. Gwint: Aluminium, 50 mm - dla uchwytów NHP. Rozmiar wlotu: 25 mm.
Dane techniczne
| ŚREDNICA | 8 mm |
| TYP | długa |
| GWINT PRZYŁĄCZENIOWY | grubozwojowy 50 mm |
| MATERIAŁ | węglik wolframu |
| CZAS EKSPLOATACJI | do 400 godzin |
| ROZMIAR WLOTU | 32 mm |
| OPRAWA | gumowa |
| DŁUGOŚĆ | 150 mm |
| ILOŚĆ OTWORÓW WYLOTOWYCH | 1 |
| NUMER KATALOGOWY | 12093 |



