Producenci
Dysza Contracor DVBC 9.5 (9mm)
chwilowo brak - oczekiwanie na dostawę
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dysza Contracor DVBC 9.5 (9mm)
Odporne na ścieranie dysze strumieniowe Venturi wykonane z węglika boru (B4C). Dysze otworowe Venturi wytwarzają szeroki strumień rozrzutu i zwiększają prędkość ścierniwa aż o 100% przy danym ciśnieniu.
Dysze Venturi to najlepszy wybór, aby zwiększyć wydajność przy oczyszczaniu większych obszarów.
Długie dysze Venturi zwiększają wydajność o około 40% w porównaniu z prostymi dyszami otworowymi. Dodatkowo, zużycie ścierniwa można ograniczyć o około 40%.
- Okres eksploatacji: do 1000 godzin
- Pokrycie: aluminium / ochrona poliuretanowa
- Gwint: aluminium, 50 mm - dla uchwytów NHP
- Rozmiar wlotu: 32 mm
Zapraszamy na nasze pozostałe oferty ,
gdzie znajdą Państwo kompletny osprzęt do piaskowania/oczyszczania (m.in. złącze, oprawy, dysze, piaskarki)
Więcej informacji: +48 693 387 363
- Szeroki wybór
- Atrakcyjne ceny
- Szybka realizacja
Dane techniczne
| ŚREDNICA | 9,5 mm |
| TYP | długa |
| GWINT PRZYŁĄCZENIOWY | grubozwojowy 50 mm |
| MATERIAŁ | węglik boru |
| CZAS EKSPLOATACJI | do 1000 godzin |
| ROZMIAR WLOTU | 32 mm |
| OPRAWA | gumowa |
| DŁUGOŚĆ | 170 mm |
| ILOŚĆ OTWORÓW WYLOTOWYCH | 1 |
| NUMER KATALOGOWY | 10112044 |



